Opis Diesel DL0325-30N-60 naočare za sunce
Diesel DL0325-30N-60 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i atraktivne, a namenjen su sofisticiranim muškarcima. Naočare za sunce Diesel DL0325-30N-60 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i prefinjenoj zlatnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Diesel DL0325-30N-60 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0325-30N-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0325-30N-60 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 30N |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


