Opis Carolina Herrera SHE809-0700-56 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE809-0700-56 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su ženama koje cene luksuz i prefinjenost. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE809-0700-56 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u crnoj elegantnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Carolina Herrera SHE809-0700-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE809-0700-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE809-0700-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta



