Opis Michael Kors MK1059-120281-54 naočare za sunce
Michael Kors MK1059-120281-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Michael Kors MK1059-120281-54 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Michael Kors MK1059-120281-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Michael Kors MK1059-120281-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Michael Kors |
| Model: | MK1059-120281-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


