Opis Moncler ML0054-24G-00 naočare za sunce
Moncler ML0054-24G-00 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Moncler ML0054-24G-00 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj beloj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Moncler ML0054-24G-00 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Moncler ML0054-24G-00 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Moncler |
| Model: | ML0054-24G-00 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja u slovima: | bela |
| Boja okvira: | white |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
135 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


