Opis Dsquared² DQ0343-02A-60 naočare za sunce
Dsquared DQ0343-02A-60 naočare za sunce su veoma moderne, šik, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji vole eleganciju. Naočare za sunce Dsquared DQ0343-02A-60 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Dsquared DQ0343-02A-60 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0343-02A-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0343-02A-60 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 02A |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 14 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
14 mm
MM
Širina
mosta



