Opis Donna Karan DK109S-717-55 naočare za sunce
Donna Karan DK109S-717-55 naočare za sunce su izuzetno prefinjene, elegantne, atraktivne i dopadljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Donna Karan DK109S-717-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u ljubičastoj boji. Sunačne naočare Donna Karan DK109S-717-55 imaju 100% zaštitu od UV zračenja, i prodaju se u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK109S-717-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 717 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | violet |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


