Opis Carolina Herrera SHE129-0743-52 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE129-0743-52 su sofisticirane, ženstvene, glamurozne i šarmantne naočare za sunce namenjene elegantnim i prefinjenim ženama sa stilom. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE129-0743-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji Havana braon, zlatne i žute boje, dok su stakla u braon boji. Carolina Herrera SHE129-0743-52 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE129-0743-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE129-0743-52 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | shiny Havana brown/yellow/gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta



