Opis Liu Jo LJ725S-001-55 naočare za sunce
Liu-Jo LJ725S-001-55 naočare za sunce su veoma ženstvene, atraktivne, šarmantne i prefinjene, a namenjene su elegantnim ženama od stila. Naočare za sunce Liu-Jo LJ725S-001-55 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Liu-Jo LJ725S-001-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ725S-001-55 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta

