Opis Vogue VO4104S-848/7H-57 naočare za sunce
Vogue VO4104S-848/7H-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, sofisticirane i šarmantne, a namenjene su ženama slobodnog duha koje vole modu. Naočare za sunce Vogue VO4104S-848/7H-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i gracioznoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u žutoj boji. Vogue VO4104S-848/7H-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Vogue VO4104S-848/7H-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Vogue |
| Model: | VO4104S-848/7H-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | yellow |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
135 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



