Opis Nina Ricci SNR117-8H2V-57 naočare za sunce
Nina Ricci SNR117-8H2V-57 naočare za sunce su veoma ženstvene, atraktivne, moderne, šarmantne i sofisticirane, a namenjene su elegantnim ženama koje vole glamur i stil. Naočare za sunce Nina Ricci SNR117-8H2V-57 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj teget plavoj boji, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Nina Ricci SNR117-8H2V-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Nina Ricci SNR117-8H2V-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Nina Ricci |
| Model: | SNR117-8H2V-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | navy blue |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



