Opis Calvin Klein CKJ20509S-006-56 naočare za sunce
Calvin Klein CKJ20509S-006-56 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima hedonističkog duha koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Calvin Klein CKJ20509S-006-56 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji crne i kristalne boje, dok su stakla u sivoj boji. Calvin Klein CKJ20509S-006-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CKJ20509S-006-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CKJ20509S-006-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja - kod boje: | 006 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | crystal/harcoal |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



