Opis Calvin Klein CK20540S-001-51 naočare za sunce
Calvin Klein CK20540S-001-51 naočare za sunce su veoma moderne, šik, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji vole eleganciju. Naočare za sunce Calvin Klein CK20540S-001-51 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Calvin Klein CK20540S-001-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK20540S-001-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK20540S-001-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 001 |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta



