Opis Carrera CARRERA1022/S-003-64 naočare za sunce
Carrera CARRERA1022/S-003-64 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim i modernim muškarcima slobodnog duha koji zrače stilom i glamurom. Naočare za sunce Carrera CARRERA1022/S-003-64 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj i prefinjenoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Carrera CARRERA1022/S-003-64 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carrera CARRERA1022/S-003-64 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carrera |
| Model: | CARRERA1022/S-003-64 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | matte black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



