Opis Carrera CARRERA221-010-60 naočare za sunce
CARRERA221-010-60 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, privlačne i elegantne, a namenjene su gradskim muškarcima koji odišu elegancijom i lepim manirima. Naočare za sunce CARRERA221-010-60 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj kombinaciji srebrna i braon boje, dok su stakla u sivoj boji. CARRERA221-010-60 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. CARRERA221-010-60 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carrera |
| Model: | CARRERA221-010-60 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | palladium |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta




