Opis Diesel DL0301-38E-51 naočare za sunce
Diesel DL0301-38E-51 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima koji zrače elegancijom i stilom. Naočare za sunce Diesel DL0301-38E-51 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj bronzanoj boji, dok su stakla u braon boji. Diesel DL0301-38E-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0301-38E-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0301-38E-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 38E |
| Boja u slovima: | bronzana |
| Boja okvira: | bronze |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 150 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
150 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



