Opis Lacoste L880S-214-53 naočare za sunce
Lacoste L880S-214-53 naočare za sunce su elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu stilom i glamurom. Naočare za sunce Lacoste L880S-214-53 su napravljene od najfinijih materijala, dizajnirane su u glamuroznoj Havana braon boji, dok su stakla naočara u braon boji. Lacoste L880S-214-53 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Lacoste L880S-214-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Lacoste |
| Model: | L880S-214-53 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja - kod boje: | 214 |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



