Opis Longchamp LO128S-772-58 naočare za sunce
Longchamp LO128S-772-58 naočare za sunce su veoma luksuzne, atraktivne, sofisticirane i elegantne, a namenjene su prefinjenim ženama slobodnog duha koje vole modu i stil. Naočare za sunce Longchamp LO128S-772-58 su napravljene od najkvalitetnijeg materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u bordo boji. Longchamp LO128S-772-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Longchamp LO128S-772-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Longchamp |
| Model: | LO128S-772-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | rose gold |
| Boja stakla: | burgundy |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 52,5 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
52,5 mm
MM
Visina
okvira
58 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



