Opis Dsquared² DQ0253-54F-56 naočare za sunce
Dsquared DQ0253-54F-56 naočare za sunce su veoma prefinjene, moderne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama lepršavog duha. Naočare za sunce Dsquared DQ0253-54F-56 su napravljene od najboljih materijala, a dizajnirane su u glamuroznoj i prefinjenoj Havana braon boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Dsquared DQ0253-54F-56 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Dsquared DQ0253-54F-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Dsquared² |
| Model: | DQ0253-54F-56 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 54F |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
56 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


