Opis Hugo Boss BOSS1115-O6W-54 naočare za sunce
Hugo Boss BOSS1115-O6W-54 naočare za sunce su veoma moderne, elegantne, šarmantne i atraktivne, a namenjene su mladjim muškarcima. Naočare za sunce Hugo Boss BOSS1115-O6W-54 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su prefinjenoj crnoj boji, dok su stakla siva. Hugo Boss BOSS1115-O6W-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Hugo Boss BOSS1115-O6W-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Hugo Boss |
| Model: | BOSS1115-O6W-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 06W |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



