Opis Lacoste L105SND-038-55 naočare za sunce
Lacoste L105SND-038-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Lacoste L105SND-038-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Lacoste L105SND-038-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Lacoste L105SND-038-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Lacoste |
| Model: | L105SND-038-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | četvrtaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




