Opis Liu Jo LJ124S-045-55 naočare za sunce
Liu-Jo LJ124S-045-55 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, luksuzne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Liu-Jo LJ124S-045-55 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj i prefinjenoj srebrnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Liu-Jo LJ124S-045-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ124S-045-55 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | nickel |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



