Opis Miu Miu MU56US-1BC175-58 naočare za sunce
Miu Miu MU56US-1BC175-58 su veoma luksuzne, sofisticirane, elegantne, atraktivne i glamurozne ženske naočare za sunce. Miu Miu MU56US-1BC175-58 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnijih materijala. Naočare za sunce Miu Miu MU56US-1BC175-58 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Miu Miu MU56US-1BC175-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Miu Miu |
| Model: | MU56US-1BC175-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
140 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


