Opis Pepe Jeans PJ7294-C4-52 naočare za sunce
Pepe Jeans PJ7294-C4-52 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su zavodljivim i urbanim ženama. Naočare za sunce Pepe Jeans PJ7294-C4-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj plavoj boji, dok su stakla naočara u sivoj boji. Pepe Jeans PJ7294-C4-52 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Pepe Jeans PJ7294-C4-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pepe Jeans |
| Model: | PJ7294-C4-52 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



