Opis Polaroid PLD2073/S-35J-65 naočare za sunce
Polaroid PLD2073/S-35J-65 su urbane, ženstvene, glamurozne i šarmantne naočare za sunce namenjene nodernim ženama sa stilom. Naočare za sunce Polaroid PLD2073/S-35J-65 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u neodoljivoj i prefinjenoj kombinaciji zlatne i pink boje, dok su stakla u sivoj boji. Polaroid PLD2073/S-35J-65 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polaroid PLD2073/S-35J-65 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Polaroid |
| Model: | PLD2073/S-35J-65 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 35J |
| Boja u slovima: | zlatne |
| Boja okvira: | gold/pink |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 65 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
65 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



