Opis Police SPL493-09DD-54 naočare za sunce
Police SPL493-09DD-54 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, elegantne, neodoljive i urbane, a namenjene su muškarcima koji plene stilom i elegancijom. Naočare za sunce Police SPL493-09DD-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su prefinjenoj teget plavoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Police SPL493-09DD-54 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Police SPL493-09DD-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Police |
| Model: | SPL493-09DD-54 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta




