Opis Timberland TB9232-D-52R-55 naočare za sunce
Timberland TB9232-D-52R-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Timberland TB9232-D-52R-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u zelenoj boji. Timberland TB9232-D-52R-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Timberland TB9232-D-52R-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Timberland |
| Model: | TB9232-D-52R-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta


