Opis Bally BY0008-D-28N-56 naočare za sunce
Bally BY0008-D-28N-56 naočare za sunce su veoma moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima slobodnog duha. Naočare za sunce Bally BY0008-D-28N-56 su napravljene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u zelenoj boji. Bally BY0008-D-28N-56 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0008-D-28N-56 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0008-D-28N-56 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Visina okvira: | 50 mm |
| Širina okvira: | 56 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
50 mm
MM
Visina
okvira
56 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



