Opis Bally BY0009-H-01A-51 naočare za sunce
Bally BY0009-H-01A-51 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, glamurozne i šarmantne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu hedonizmom. Naočare za sunce Bally BY0009-H-01A-51 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i luksuznoj kombinaciji crne i zlatne boje, dok su stakla u sivoj boji. Bally BY0009-H-01A-51 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Bally BY0009-H-01A-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Bally |
| Model: | BY0009-H-01A-51 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black/black leather trim/rose gold |
| Boja stakla: | smoke mirror |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta




