Opis Calvin Klein CKJ20502S-971-57 naočare za sunce
Calvin Klein CKJ20502S-971-57 naočare za sunce su veoma elegantne, prefinjene, atraktivne i neodoljive, a namenjene su urbanim i modernim muškarcima koji vole najnovije trendove. Naočare za sunce Calvin Klein CKJ20502S-971-57 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj kristalnoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Calvin Klein CKJ20502S-971-57 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CKJ20502S-971-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CKJ20502S-971-57 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | plastika (injected) |
| Boja - kod boje: | 971 |
| Boja u slovima: | kristal |
| Boja okvira: | crystal |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta




