Opis Carolina Herrera SHE120-01GQ-54 naočare za sunce
Carolina Herrera SHE120-01GQ-54 naočare za sunce su izuzetno luksuzne, elegantne, atraktivne, sofisticirane i neodoljive, a namenjene su prefinjenim ženama koje vole modu i glamur. Naočare za sunce Carolina Herrera SHE120-01GQ-54 su napravljene od sofisticiranih materijala, a dizajnirane su u šarmantnoj i elegantnoj havana braon boji, dok su stakla ovih naočara u braon boji. Carolina Herrera SHE120-01GQ-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Carolina Herrera SHE120-01GQ-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Carolina Herrera |
| Model: | SHE120-01GQ-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 01GQ |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



