Opis Donna Karan DK105S-030-47 naočare za sunce
Donna Karan DK105S-030-47 naočare za sunce su izuzetno prefinjene, elegantne, atraktivne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama. Naočare za sunce Donna Karan DK105S-030-47 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u plavoj boji. Sunačne naočare Donna Karan DK105S-030-47 imaju 100% zaštitu od UV zračenja, i prodaju se u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK105S-030-47 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 030 |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | blue |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 47 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
47 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


