Opis Diesel DL0266-17C-53 naočare za sunce
Diesel DL0266-17C-53 naočare za sunce su veoma luksuzne, prefinjene, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i elegantnim muškarcima koji zrače stilom i elegancijom. Naočare za sunce Diesel DL0266-17C-53 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i sofisticiranoj sivoj boji, dok su stakla takodje u sivoj boji. Diesel DL0266-17C-53 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0266-17C-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0266-17C-53 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | ovalne |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 17C |
| Boja u slovima: | siva |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 21 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
21 mm
MM
Širina
mosta



