Opis Diesel DL0331-01A-50 naočare za sunce
Diesel DL0331-01A-50 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, atraktivne, šarmantne i elegantne, a namenjene su urbanim muškarcima koji prate najnovije modne trendove. Naočare za sunce Diesel DL0331-01A-50 su napravljene od kvalitetne plastike, a dizajnirane su u elegantnoj crnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Diesel DL0331-01A-50 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Diesel DL0331-01A-50 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Diesel |
| Model: | DL0331-01A-50 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 01A |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | shiny black |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 50 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
50 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta



