Opis Donna Karan DK104S-210-55 naočare za sunce
Donna Karan DK104S-210-55 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Donna Karan DK104S-210-55 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla u braon boji. Donna Karan DK104S-210-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Donna Karan DK104S-210-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Donna Karan |
| Model: | DK104S-210-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 210 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta


