Opis Komono KOMS14-07-48 naočare za sunce
Komono KOMS14-07-48 naočare za sunce su veoma prefinjene, moderne, šarmantne i neodoljive, a namenjene su elegantnim ženama lepršavog duha. Naočare za sunce Komono KOMS14-07-48 su napravljene od najboljih materijala, a dizajnirane su u glamuroznoj crnoj boji, dok su stakla ovih naočara u zelenoj boji. Komono KOMS14-07-48 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Komono KOMS14-07-48 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Komono |
| Model: | KOMS14-07-48 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | black |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 48 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
48 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



