Opis Gianfranco Ferre GFF1213-002-57 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1213-002-57 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1213-002-57 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj kombinaciji zlatne, crne i opal boje, dok su stakla u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1213-002-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1213-002-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1213-002-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | leptir |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 002 |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold/black/opal nude |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 16 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
57 mm
MM
Širina
stakla
16 mm
MM
Širina
mosta



