Opis Just Cavalli JC842S-87Q-53 naočare za sunce
Just Cavalli JC842S-87Q-53 naočare za sunce su izuzetno prefinjene, elegantne, atraktivne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama. Naočare za sunce Just Cavalli JC842S-87Q-53 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji plave i srebrne boje, dok su stakla u sivoj boji. Sunačne naočare Just Cavalli JC842S-87Q-53 imaju 100% zaštitu od UV zračenja, i prodaju se u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Just Cavalli |
| Model: | JC842S-87Q-53 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 87Q |
| Boja u slovima: | plava |
| Boja okvira: | blue/silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 20 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
20 mm
MM
Širina
mosta



