Opis Longchamp LO141S-718-57 naočare za sunce
Longchamp LO141S-718-57 naočare za sunce su veoma luksuzne, elegantne, glamurozne i prefinjene, a namenjene su ženama koje vole glamur i modu. Naočare za sunce Longchamp LO141S-718-57 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj i gracioznoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u braon boji. Longchamp LO141S-718-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Longchamp LO141S-718-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Longchamp |
| Model: | LO141S-718-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | gold |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Visina okvira: | 42,2 mm |
| Širina okvira: | 57 mm |
| Širina mosta: | 15 mm |
140 mm
MM
Dužina
drške
42,2 mm
MM
Visina
okvira
57 mm
MM
Širina
stakla
15 mm
MM
Širina
mosta


