Opis Mauboussin MAUS170103-1-55 naočare za sunce
Mauboussin MAUS170103-1-55 su veoma luksuzne, sofisticirane, elegantne, atraktivne i glamurozne ženske naočare za sunce. Mauboussin MAUS170103-1-55 naočare za sunce plene svojom elegancijom, a napravljene su od najkvalitetnije plastike. Naočare za sunce Mauboussin MAUS170103-1-55 100% štite od UV zračenja, a dizajnirane su u atraktivnoj kombinaciji crne i bele boje, dok su stakla u sivoj boji. Mauboussin MAUS170103-1-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Mauboussin |
| Model: | MAUS170103-1-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | crna |
| Boja okvira: | Black/White Scales |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



