Opis Polaroid PLD6056/S-40G-55 naočare za sunce
Polaroid PLD6056/S-40G-55 naočare za sunce su veoma prefinjene, moderne, privlačne i šarmantne, a namenjene su muškarcima koji vole najnovije modne trendove. Naočare za sunce Polaroid PLD6056/S-40G-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su od metala u sivoj boji, dok su stakla od plastike u braon boji. Polaroid PLD6056/S-40G-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polaroid PLD6056/S-40G-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Polaroid |
| Model: | PLD6056/S-40G-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 40G |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver/orange |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



