Opis Ralph Lauren PH4135-500771-54 naočare za sunce
Polo Ralph Lauren PH4135-500771-54 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su sofisticiranim ženama koje vole modu. Naočare za sunce Polo Ralph Lauren PH4135-500771-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj Havana braon boji, dok su stakla u zelenoj boji. Polo Ralph Lauren PH4135-500771-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Polo Ralph Lauren PH4135-500771-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Ralph Lauren |
| Model: | PH4135-500771-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown |
| Boja stakla: | green |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


