Opis Timberland TB9168-10D-55 naočare za sunce
Timberland TB9168-10D-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, moderne, glamurozne i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim muškarcima koji odišu elegancijom. Naočare za sunce Timberland TB9168-10D-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji metalik srebrne i plave boje, dok su stakla u sivoj boji. Timberland TB9168-10D-55 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Timberland TB9168-10D-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Timberland |
| Model: | TB9168-10D-55 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver/blue |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 150 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
150 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta


