Opis Vogue VO4117S-50740L-54 naočare za sunce
Vogue VO4117S-50740L-54 naočare za sunce su veoma atraktivne, elegantne, glamurozne i neodoljive, a namenjene su ženama koje cene luksuz i prefinjenost. Naočare za sunce Vogue VO4117S-50740L-54 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u bronzanoj elegantnoj boji, dok su stakla u braon boji. Vogue VO4117S-50740L-54 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Vogue VO4117S-50740L-54 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Vogue |
| Model: | VO4117S-50740L-54 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | bronzana |
| Boja okvira: | copper |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 54 mm |
| Širina mosta: | 18 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
54 mm
MM
Širina
stakla
18 mm
MM
Širina
mosta



