Opis Calvin Klein CK19122S-106-57 naočare za sunce
Calvin Klein CK19122S-106-57 naočare za sunce su otmene, prefinjene, šik i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom i elegancijom. Naočare za sunce Calvin Klein CK19122S-106-57 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj mešavini metalik i tortoise gray boje, dok su stakla u sivoj boji. Calvin Klein CK19122S-106-57 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Calvin Klein CK19122S-106-57 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Calvin Klein |
| Model: | CK19122S-106-57 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja - kod boje: | 106 |
| Boja u slovima: | tortoise gray |
| Boja okvira: | metalik/tortoise gray |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Visina okvira: | 44,3 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 18 |
135 mm
MM
Dužina
drške
44,3 mm
MM
Visina
okvira
55 mm
MM
Širina
stakla
18
MM
Širina
mosta



