Opis Emilio Pucci EP0109-27B-55 naočare za sunce
Emilio Pucci EP0109-27B-55 naočare za sunce su veoma luksuzne, šik, elegantne, prefinjene i atraktivne, a namenjene su sofisticiranim i glamuroznim ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Emilio Pucci EP0109-27B-55 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u neodoljivoj i šarmantnoj kombinaciji kristal i srebrne boje, dok su stakla sive boje. Emilio Pucci EP0109-27B-55 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Emilio Pucci EP0109-27B-55 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Emilio Pucci |
| Model: | EP0109-27B-55 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | mačkaste |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja - kod boje: | 27B |
| Boja u slovima: | kristal |
| Boja okvira: | crystal/silver |
| Boja stakla: | gray |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 55 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
55 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta


