Opis Gianfranco Ferre GFF1239-004-52 naočare za sunce
Gianfranco Ferre GFF1239-004-52 naočare za sunce su veoma elegantne, sofisticirane, šarmantne i glamurozne, a namenjene su prefinjenim muškarcima koji zrače elegancijom i stilom. Naočare za sunce Gianfranco Ferre GFF1239-004-52 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj braon boji, dok su stakla u sivoj boji. Gianfranco Ferre GFF1239-004-52 muške naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Gianfranco Ferre GFF1239-004-52 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Gianfranco Ferre |
| Model: | GFF1239-004-52 |
| Pol: | muške |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | wayfarer |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | brown/gold |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 52 mm |
| Širina mosta: | 23 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
52 mm
MM
Širina
stakla
23 mm
MM
Širina
mosta


