Opis Givenchy GV7057/N/STARS-SRJ-58 naočare za sunce
Givenchy GV7057/N/STARS-SRJ-58 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, luksuzne i glamurozne, a namenjene su sofisticiranim ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Givenchy GV7057/N/STARS-SRJ-58 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj srebrnoj boji, dok su stakla u sivoj boji. Givenchy GV7057/N/STARS-SRJ-58 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Givenchy GV7057/N/STARS-SRJ-58 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Givenchy |
| Model: | GV7057/N/STARS-SRJ-58 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | srebrna |
| Boja okvira: | silver |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 58 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
| Zemlja proizvodjač: | Italija |
145 mm
MM
Dužina
drške
58 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


