Opis Liu Jo LJ125S-710-60 naočare za sunce
Liu-Jo LJ125S-710-60 naočare za sunce su elegantne, prefinjene, šarmantne i glamurozne, a namenjene su ženama koje odišu stilom. Naočare za sunce Liu-Jo LJ125S-710-60 su napravljene od najfinijih materijala, a dizajnirane su od metala u elegantnoj zlatnoj boji, dok su stakla naočara u braon boji. Liu-Jo LJ125S-710-60 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja.
| Dizajner: | Liu Jo |
| Model: | LJ125S-710-60 |
| Pol: | ženske |
| Vrsta okvira: | avijator |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | zlatna |
| Boja okvira: | golden amber |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 135 mm |
| Širina okvira: | 60 mm |
| Širina mosta: | 13 mm |
| Tip rama: | pun ram |
135 mm
MM
Dužina
drške
60 mm
MM
Širina
stakla
13 mm
MM
Širina
mosta



