Opis Pepe Jeans PJ5157-C5-53 naočare za sunce
Pepe Jeans PJ5157-C5-53 naočare za sunce su veoma šarmantne, elegantne, atraktivne i moderne, a namenjene su prefinjenim i urbanim ženama. Naočare za sunce Pepe Jeans PJ5157-C5-53 su napravljene od najkvalitetnijih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj bronzanoj boji, dok su stakla naočara u braon boji. Pepe Jeans PJ5157-C5-53 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Pepe Jeans PJ5157-C5-53 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pepe Jeans |
| Model: | PJ5157-C5-53 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | metal |
| Boja u slovima: | bronzane |
| Boja okvira: | copper |
| Boja stakla: | brown |
| Dužina drške: | 145 mm |
| Širina okvira: | 53 mm |
| Širina mosta: | 17 mm |
| Tip rama: | pun ram |
145 mm
MM
Dužina
drške
53 mm
MM
Širina
stakla
17 mm
MM
Širina
mosta


