Opis Pepe Jeans PJ7339-C2-51 naočare za sunce
Pepe Jeans PJ7339-C2-51 naočare za sunce su veoma ženstvene, atraktivne, moderne, šarmantne i sofisticirane, a namenjene su urbanim ženama koje vole modu i stil. Naočare za sunce Pepe Jeans PJ7339-C2-51 su izradjene od kvalitetnih materijala, a dizajnirane su u elegantnoj kombinaciji Havana braon i ljubičaste boje, dok su stakla ovih naočara u sivoj boji. Pepe Jeans PJ7339-C2-51 ženske naočare za sunce 100% štite od UV zračenja. Pepe Jeans PJ7339-C2-51 sunčane naočare su u originalnoj kutiji.
| Dizajner: | Pepe Jeans |
| Model: | PJ7339-C2-51 |
| Pol: | ženske |
| Originalna kutija: | originalna kutija |
| Vrsta okvira: | okrugle |
| Materijal okvira: | plastika |
| Boja u slovima: | braon |
| Boja okvira: | Havana brown/purple |
| Boja stakla: | grey |
| Dužina drške: | 140 mm |
| Širina okvira: | 51 mm |
| Širina mosta: | 19 mm |
| Tip rama: | pun ram |
140 mm
MM
Dužina
drške
51 mm
MM
Širina
stakla
19 mm
MM
Širina
mosta



